Buduj z nami biznes

 

Travel Shops jest jedną z najstarszych i największych sieci biur podróży w Polsce. Na rynku turystycznym istniejemy od 2007 roku, a wcześniej od 1999 roku prowadziliśmy własne biura podróży pod marką Delf Travel. Kilkanaście lat zdobywania wiedzy o podróżach i doświadczenia w turystyce pozwoliło nam wypracować wysokie standardy oraz obsługi Klienta. Znajduje to potwierdzenie w dyplomach i wyróżnieniach otrzymywanych od touroperatorów za wysoką sprzedaż oraz bardzo dobrą znajomość produktu. Nasza wiedza i doświadczenie znajdują przede wszystkich potwierdzenie w zadowoleniu naszych stałych Klientów, których liczba z roku na rok systematycznie rośnie. Jesteśmy Agentem Prestiżowym czołowych polskich touroperatorów.

Przyłącz się do nas i skorzystaj z naszego doświadczenia, pozycji na rynku oraz technologii. Oferujemy silne i kreatywne partnerstwo, wymierne korzyści wynikające z uczestnictwa w sieci biur podróży oraz bardzo dobre wzajemne relacje we współpracy wśród grona Agentów takich jak Ty. Szybko zmieniający się rynek turystyczny wymaga coraz bliższej biznesowej konsolidacji dla uzyskania jak najlepszych warunków współpracy oraz utrzymania lub powiększenia sprzedaży. Wszystkie agencyjne biura podróży w Travel Shops budują i zachowują na rynku swoją niezależność formalno-prawną i finansową. Jeśli sam organizujesz imprezy lub wyjazdy, w Sieci Travel Shops zyskasz dodatkowy kanał dystrybucji. W lokalizacji Twojego stacjonarnego biura podróży zapewnimy Ci wyłączność.

Dzięki nowoczesnej równoległej sieci portali turystycznych na licencji Travel Shops, sprzedaż stacjonarną uzupełnisz o sprzedaż mobilną i internetową. Pozwoli Ci to zyskać przewagę nad lokalną konkurencją agencyjnych biur podróży oraz poszerzyć rynek Klienta na teren innych miast z całej Polski. W stale powiększającym się udziale internetu w sprzedaży usług turystycznych własny portal internetowy nie jest już tylko opcją, lecz kanałem obsługi klienta tak samo niezbędnym, jak obsługa przy biurku. Spersonifikowany dla każdego biura podróży portal na licencji Travel Shops to także e-narzędzia do sprawnej i nowoczesnej obsługi klienta.

Projekt „Partnerska Sieć Biur Podróży” budowany jest w oparciu o fundusze Unii Europejskiej. Liczba Partnerów Travel Shops jest ograniczona.

Skontaktuj się z Travel Shops

Dla tel. komórkowych
733 730 700733 730 700

Dla tel. stacjonarnych
42 632 04 64

Obsługa klienta
pon - pt: 9:00 - 21:00
sobota: 10:00 - 18:00
niedziela: 10:00 - 18:00

50

Ogólnopolska Sieć Biur
Podróży Travel Shops

to ponad 50 biur podróży
na terenie całej Polski.

Content